Kdo by byl platnější evropský člen NATO, než Ukrajina?

Je neuvěřitelné, co tam ti kluci tváří tvář mnohonásobné ruské přesile předvádějí. Nepoddají se, nevzdají to, vědí co dělají a hlavně proč to dělají.

Ukrajina není v NATO. A já doufám, že jen zatím. Představa, že takovíto lidé, takováto armáda, je v řadách našich spojenců, je více než povzbuzující. Ta válka je dnes o technice, o materiálu, o výrobě a tedy o průmyslu. Ale někdo musí tu techniku vzít do ruky a musí s ní jít do první linie.

Ukrajinci ukazují, co je to správný voják. V kombinaci s tou průmyslovou základnou, kterou by Ukrajině poskytly vyspělé země EU, to vidím už na armádu rovnající se té americké. A Rusák ať si trhne nohou.

My Ukrajině nesmíme jen pomáhat. My jí musíme být strašně vděční. Protože Rusům ty plány kazí. A věřme, že ty plány zahrnovaly i střední Evropu. A až bude jednou po všem, tak Ukrajina by měla být do NATO přijata okamžitě. Zaslouží si to. A my jí to dlužíme.

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Martin Přibyl
Martin Přibyl
2 měsíců před

Souhlasím.

Tomáš Vodvářka
Admin
2 měsíců před

V tuto chvíli by to asi bylo riskantní, protože není jasné, kam nemocný Putin může zajít. Po skončení by to bylo to nejlepší, co by se mohlo stát.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial