Charakterový protiklad Semelové, Vyvadila, Ondráčka a podobných tuzemských sráčů

„… Еще неделю назад я писала про «натовских коллаборационистов» и «натовскую пропаганаду», пулялась в их сторону проклятиями, рассуждала о предательстве и русофобии, обзывалась на демшизу и ахахах, все они оказались совершенно правы. Даже демшиза оказалась права в своих прогнозах, а я нет. Вот и всё…“

Мария Баронова

„… Ještě před týdnem jsem psala o ‚kolaborantech s NATO‘ a ‚NATO propagandě‘, nadávala jsem jim, argumentovala zradou a rusofobií, nadávala jsem na demschízu a hahaha – všichni měli pravdu. Ovšem ukázalo se, že ta Demschíza měla ve svých prognózách pravdu, a já ne. To je vše.“

Maria Baronova


Maria Baronova, byla šéfredaktorkou ruského vysílání televize Россия сегодня (Russia Today), na tuto svou funkci rezignovala 2. března 2022 pro svůj nesouhlas s omezováním svobody v Rusku a ruskou agresí na Ukrajině.

(zdroj: https://t.me/Baronova/17407)

 

 

Obdivuji statečnost a charakter Marie Baronové, stejně jako ředitelky Moskevského státního Mejercholdova divadla Eleny Kovalské, která také na svou ředitelskou funkci rezignovala, protože podle jejích slov „nedokáže být placená za práci pro vraha“, stařičké Jeleny Osipovové, která přežila i nacistickou blokádu Leningradu, a petrohradská policie ji zatkla na protestní akci proti ruské agresi na Ukrajině, a mnoha dalších, včetně dětí zatčených ruskou policií za to, že nesly květiny k ukrajinské ambasádě.

Zatímco tuzemskými sráči, kteří u nás ruské lži a ruskou agresi obhajují a omlouvají, hluboce pohrdám.

To je vše.

Subscribe
Upozornit na
guest

12 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
jana melišová
1 rok před

. 🥰 Cítim súznenie s Vašími slovami.

Last edited 1 rok před by Jana Melišová
jana melišová
1 rok před

🖐 👍

Hana
Hana
1 rok před

Statečné ženy, stateční lidé. Bolí mne, když ukazují, že člověk v Moskvě se ani nechce podívat na fotky z Ukrajiny, které mu ukazuje redaktor. Muž říká, že věří Putinovi. Věří? Bojí se?

Sona Bulbeck
1 rok před

Me too👍

Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Jsme na tom stejně. V kritických okamžicích se ukazuje, kdo je kdo. Pamatujme si ty naše sráče, kteří podporují putinovský hnus. A hluboce se ukloňme před těmi, kteří se nebojí projevit svůj postoj, i když vědí, že za to zaplatí.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial