Charakterový protiklad Semelové, Vyvadila, Ondráčka a podobných tuzemských sráčů

„… Еще неделю назад я писала про «натовских коллаборационистов» и «натовскую пропаганаду», пулялась в их сторону проклятиями, рассуждала о предательстве и русофобии, обзывалась на демшизу и ахахах, все они оказались совершенно правы. Даже демшиза оказалась права в своих прогнозах, а я нет. Вот и всё…“

Мария Баронова

„… Ještě před týdnem jsem psala o ‚kolaborantech s NATO‘ a ‚NATO propagandě‘, nadávala jsem jim, argumentovala zradou a rusofobií, nadávala jsem na demschízu a hahaha – všichni měli pravdu. Ovšem ukázalo se, že ta Demschíza měla ve svých prognózách pravdu, a já ne. To je vše.“

Maria Baronova


Maria Baronova, byla šéfredaktorkou ruského vysílání televize Россия сегодня (Russia Today), na tuto svou funkci rezignovala 2. března 2022 pro svůj nesouhlas s omezováním svobody v Rusku a ruskou agresí na Ukrajině.

(zdroj: https://t.me/Baronova/17407)

 

 

Obdivuji statečnost a charakter Marie Baronové, stejně jako ředitelky Moskevského státního Mejercholdova divadla Eleny Kovalské, která také na svou ředitelskou funkci rezignovala, protože podle jejích slov „nedokáže být placená za práci pro vraha“, stařičké Jeleny Osipovové, která přežila i nacistickou blokádu Leningradu, a petrohradská policie ji zatkla na protestní akci proti ruské agresi na Ukrajině, a mnoha dalších, včetně dětí zatčených ruskou policií za to, že nesly květiny k ukrajinské ambasádě.

Zatímco tuzemskými sráči, kteří u nás ruské lži a ruskou agresi obhajují a omlouvají, hluboce pohrdám.

To je vše.

Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
jana melišová
jana melišová(@janamelisova)
9 měsíců před

. 🥰 Cítim súznenie s Vašími slovami.

Last edited 9 měsíců před by Jana Melišová
jana melišová
jana melišová(@janamelisova)
9 měsíců před

🖐 👍

Hana
Hana
9 měsíců před

Statečné ženy, stateční lidé. Bolí mne, když ukazují, že člověk v Moskvě se ani nechce podívat na fotky z Ukrajiny, které mu ukazuje redaktor. Muž říká, že věří Putinovi. Věří? Bojí se?

Sona Bulbeck
Sona Bulbeck(@sonabulbeck)
9 měsíců před

Me too👍

Tomáš Vodvářka
Admin
9 měsíců před

Jsme na tom stejně. V kritických okamžicích se ukazuje, kdo je kdo. Pamatujme si ty naše sráče, kteří podporují putinovský hnus. A hluboce se ukloňme před těmi, kteří se nebojí projevit svůj postoj, i když vědí, že za to zaplatí.

Radomira Kielbergerova
Radomira Kielbergerova(@radomirakielbergerova)
9 měsíců před

Čili je tu příležitost. Jeden takový sráč… já to neřekla… nechává všechny kolaboranty defilovat na hlavní stránce a ejhle i na titulce. Dříve kamarád, dnes dobroserní podpora vsech o nichž píše Vladimír. Mnozí mají stále v ústech svobodu slova, tedy tyhle kreatury mohou své přednášky cinit dále…tisíckrat múžou experti a lidi z mediální sféry v sledování sítí varovat, jak tihle šikovně dál fungují. Zatímco někdo funkci z etiky položí, a hrozí mu za to co my víme i poprava…někdo z nich žije…Bez padonu. Ja zkratka cekám jasné odstřižení a postoj. Nepřicházejí. Výsměch všemu. No to nic. Samozřejmě víš, o kom… Číst vice »

Radomira Kielbergerova
Radomira Kielbergerova(@radomirakielbergerova)
9 měsíců před

Zdravím. To byla reakce na Tomáše. Ne naTebe, Vladimíre. Ale děkuji. V mém posledním blogu tady na blogosféře je jistý odkaz na múj poslední blog na idnes…mam už jen stránky osobní..moc upozorňuji zkrátka. Moc vyzývám lidi, ať na adminy útočí źe některé doslovné sv …ě v cílené propagaci ix let zpátky tam z dúvodu vyšší morality fakt nemaj co dělat .Figury jsou tam jmenované. A je mi celjem jedno, jestli..a dost možná na nátlak..pan Banga své nejvýnosnějßí zboží Větvičku dnes z hs drobounce uklidil. Nevím.

Radomira Kielbergerova
Radomira Kielbergerova(@radomirakielbergerova)
9 měsíců před

To je v pohodě. Já jen pro upřesnění věci. 🙂 nic víc. A i ti tam kdesi za vstup děkuji:) Víš to celé moje tažení je sutečně hlavně o tom, že pro mne pojmenováno treba v diskuzi u Lhotské, která by měla vyletět bez zaváhání, je to systém pětiletého velebení Hitlera a pak se jít jako hajzl vyprsit s transparentem Omlouvám se vám za svět…k transportu Židú na peron. Neskutečné. Všichni kašlou na svobodu projevu a všichni dávaj najevo postoj za minulost a jednoduše se svých výnosů zhlefiska morality vzdaj…koncerty, zápasy, své obchody, své partnerství… proč? …kdy tihle chodili s… Číst vice »

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial