Už aby Putina odkráglovali!

Zmetek a šmejdi kolem něho, co maj tohle na svědomí, by už měli bejt zahrnutí hlínou a bylo by po válce.  Když se na to tak dívám, podle mýho by ideálním řešením bylo, aby dolfíček Putin ležel pár metrů pod zemí, aby se situace nějak změnila k lepšímu, ale je dle mýho skromnýho odhadu několik variant, jak by to mohlo dopadnout:

1.) V případě, že by Vláďu sejmul někdo ze států západní Evropy, byl by to asi problém, kterej by vymletej ruskej národ stmelil a byla by třetí světová v plným měřítku. Takže tato varianta asi nepřipadá v úvahu, pak je tu varianta, že někomu z řadových občanů praskne cévka a vyprovodí Vláďu na onen svět a nebo, že někdo z oligarchů přijde o takový množství peněz, že se stane Vláďovi nějaká nehoda (zaskočí v krku, vypadne z okna, omylem si šňupne novičok nebo jinej jed jak je v Rusku folklórem apod.), dotyčnej pak uzme moc v zemi udělá se státní smutek na počest Putina, bude státem prohlašován za hrdinu a na jeho počest se zanechá bojů na Ukrajině, a aby Rusko neztratilo tvář, bude platit na tajnačku válečný reparace a kát se před světem a odevzdá polovinu atomovek uskupení NATO a polovinu Ukrajině. Demokratický svět si vytáhne hlavu z řitě a přestane se dohadovat o kkotinách mezi sebou, přetahovat o kde co a zajistí se základní právo na svobodu a na život všem. Pak by bylo fajn, kdyby světový vlády zafinancovaly Starlink Elona Muska a celej svět měl neomezenej přístup k internetu a objektivním médiím a zabránilo se dalšímu vymývání hlav.  To by byla samozřejmě nejlepší teoretická varianta a ve skrytu duše v to doufám nebo alespoň v část toho.

2.) Rusáci anektujou Ukrajinu a vyvraždí v ní všechny nepohodlný, dosadí loutkovou vládu a budou to tam držet pod krkem další století a celej svět spráskne paty a bude čučet jak tele na nový vrata. Svět tomu bude přihlížet, časem si zvykne a zapomene a pojede se ve starých kolejích dál.

3.) Všechny ostatní alternativy počítají s absolutním selháním lidskýho faktoru a absencí jakékoliv sebereflexe a pudu sebezáchovy a končí jadernou zimou a anihilací homo „sapiens sapiens“ na planetě Země jen proto, že jeden čurák chtěl vládnout všemu a parta dalších zmrdů se na tom chtěla přiživit.

 

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jara Rank
Jara Rank
2 měsíců před

Pouze jako host zde, s nadsenim souhlasim s prvni alternativou a pridam hodne $ na „silver bullet“. Konecne nekdo odvazny (krome Radky Kielbergerove), nekdo kdo se neboji nazvat veci pravym jmenem. Diky za clanek, cetla jsem po dlouhe dobe s usmevem a nadeji, ze jsou jeste v Cesku normalni lide!
Nevim, je-li povolerno pridat neco z medii, pokud ne tak prosim „delete“.: <matt@whatthefuckjusthappenedtoday.com>

Last edited 2 měsíců před by Jara Rank
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial