Tak se nám schyluje k válce

Sdělují nám Rusové dnes a denně. Na vině je NATO a USA. Že je huba nebolí.

Nejdřív obsadili Krym. Nevím, jak to ti Američani zařídili, že tam Putin poslal svá vojska a preventivně přitom vyhlásil pohotovost svým jaderným silám, to fakt nevím. Následně poslal Putin na popud NATO své dovolenkáře na východ Ukrajiny, aby odtamtud sestřelili Malajské dopravní letadlo. Nezbedníci západní.

Náměstek ruského minstra zahraničí Rjabkov sdělil, že evropská bezpečnost je v kritické situaci. Na vině jsou NATO a USA. Zapojení více zemí do vyjednávacího procesu je podle něj kontraproduktivní a mělo by se jednat jen s USA. Prostě takové o nás Evropanech, bez nás Evropanů. To toho pomatence nenapadlo, že Evropané třeba nevidí rádi nejen Rusy, ale i Američany? A takhle jim je tedy ruský režim vnucuje?

K evropské bezpečnosti jistě přispěla otrava agenta Litviněnka radioaktivním Poloniem. Na vině jsou NATO a USA.

Ani otrava agenta Skripala nebyla nijakým mírumilovným činem. Ale: Na vině jsou NATO a USA.

Můžeme se podívat i k nám domů. Výbuch ve Vrběticích nebyl jen jasným činem mezinárodního terorismu, ale má na svědomí i dva české občany zabité u nás doma při jejich běžné práci. Na vině jsou NATO a USA.

Kybernetické útoky, naposledy proti Ukrajině, pocházející z ruského území mají jistě na svědomí NATO a USA. To jsou tedy ti západní ajťáci schopní a ruští naprostí břídilové, když si nechají doma ve svých systémech takto řádit.

A posledním kouskem je shromáždění asi 100 000 ruských vojáků včetně veškeré těžké vojenské techniky na hranicích Ukrajiny. To NATO a USA už asi i velí ruským ozbrojeným silám. Opravdu jen pomatenec si může myslet, že by někdo, nebo dokonce Ukrajina, na Rusko zaútočila.

V zájmu zmírnění napětí by tedy NATO a USA měly Rusku vyhovět. Zavázat se, že už nikoho do NATO nepřijmou (jaká drzost od nějakých malých sousedů Ruska, že by si chtěly rozhodovat samy o sobě). A dále by se vojenské struktury měly vrátit do stavu před naším vstupem do NATO v roce 1997, jak to Rusko požaduje. A jak by to dopadlo?

Jednomu Hitlerovi se tu už ustupovalo. A víme jak to dopadlo. Tenhle Putin má ale jaderné zbraně. To je to jediné, co má. Jinak jen holý zadek. A nabubřelou povahu a víru v nadřazenost ruského národa a jeho vůdčí roli u všech Slovanů.

Za pět let bude Rusko tvrdit, že vinou NATO a USA je bezpečnostní situace v Evropě dramaticky nebezpečná a v zájmu stability by mělo umístit své předsunuté jednotky v oblasti východní Evropy, aby tak pro posílení důvěry předešlo náhlému útoku na své území. Mráz zase přichází z Kremlu.

Subscribe
Upozornit na
guest

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Tak jsem Tome kouknul na diskusi na blogu idnes pod tenhle Tvůj článek. Je přímo neuvěřitelné, kolik se tam vyskytuje rusofilních trollů. jeden by řekl, že jim někdo vymazal paměť. protože to jinak není možné.

Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

A jak jsou pilní……

Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

„Poslední statium komunismu je imperialismus“. /Adam Michnik/.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial