“Zas máš krámy, co?”

“Zas máš krámy, co?” spadá do série “Jak nejrychleji zprudit ženu”. Aneb seznam nejhorších keců, plků, kydů, co jsem si vyslechla.

“Pro ženu je přirozené býti matkou,” pravil single muž. Neznám nic méně přirozeného než se v noci budit pětkrát či vícekrát a uspávat malé řvoucí cosi. Oteklá jak kráva, s vytahanýma rukama od věcného chování závidím těm údajně bezohledným “kariéristkám” a zdá se mi, že jediný životaschopný stav je bezdětnost.

“Každá je zlatokopka,” sdělil zapšklý skoro bezdomovec. V jistém věku jsem začala skutečně řešit, zda dotyčný muž někde bydlí a pracuje. Nazývala jsem to spíše přirozenou vývojovou pragmatičností, než zlatokopectvím. Ale pokud budete trvat na pejorativním označení zlatokopka, když chci, aby měl muž zaměstnání či hodně hodně solidní rentu, tak si prosím poslužte.

“Čekají na prince na bílém koni,” oznámil bodře týpek, kterému nevyšel desátý vztah, během toho mu vyrostl pivní pupek a jal by se seznamovat jen s VŠ vzdělanou ženou, s “přirozeně” sexy postavou, finančně nezávislou, ale zároveň toužil po spíše “podomácky” submisivní ženušce u plotny. Zde bych ráda přemoudřele vyřkla v konvenčním duchu pohádek: “Pokud jsem princezna já, je snad jasné, že očekávám prince!”

“Zase máš krámy, co?” vědoucně pronesl hysterik, co se věší z každé maličkosti. Nevím, k čemu bych tu otázku přirovnala směrem k mužům. Něco jako: “Ty seš totální labilní pako, protože je zrovna úplněk, co?” Moji milí, já jsem labilní skoro každý den, bez ohledu na hormonální či astrologické jevy, tudíž nezbývá než gratulovat mému partnerovi ke skvěle vyrovnané partii.

“Řídíš jako typická žena!” vykřikl macho pan dokonalý řidič, jemuž hrozí odebrání řidičského průkazu z důvodu věcně překračované rychlosti. Zde jsem dokonale z obliga, protože neřídím radši vůbec a řidičák jsem dokonce pro jistotu ztratila, ale kdybych měla popsat svůj um, tak se popíšu spíše jako typickej lempl co jede dvacítkou, křečovitě svírá volant a oči mu div nelezou z důlku, pohlaví zde nehraje žádnou roli, neboť je slušně schované pod sukní.

“Počkej až budeš mít dítě!” A následně: “Jedno dítě žádné dítě, počkej až budeš mít dvě děti!” Věty všech zasloužilých matek pro nezasloužilé matky. Použití je indikováno u všech více či méně stresových či zátěžových situací, protože mateřství je přece jasně největší stres na světě. Je!! Jenže to nemusíme cpát všem horem dolem, na mě se mateřství vyřádilo i vizuálně, kdy za všechny své nové tiky a neurotické projevy vděčím dětem. Aneb mateřství a jeho benefity.

“To tě toho doma moc nenaučili,” protočil oči pan dokonalý nad mou lehce hrudkovitou svíčkovou. Pan dokonalý, jehož poslední rozlučkové slovo nebylo “rozchod”, ale “uvidíme se zítra”. Aby mi pak jeho matka musela taktně vysvětlovat, že to, že mi dotyčný nebere již týden telefon neznamená, že je mrtev, ale že mi dává košem. Pak kdo koho co naučil a nenaučil. Pche.

“Podívej se na Terezku, jak všechno hezky zvládá,” obdivně zavyl muž nad jinou ženou, dokonalejší, úchvatnější, ryzejší než vy a než jiné ženy.  Zabít. Zabít je oba.

Drazí, berte to s nadhledem jako každý můj kvák. V příštím vydání toho internetového bulletinu se zaměříme na muže a jejich oblíbené kecy/ plky/ kydy.

Subscribe
Upozornit na
guest

10 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
2 let před

Je to běs, ale máte pravdu, Edno. Ale vězte, že jsou muži, kteří tyto věty prostě neříkají. A dokonce si to ani nemyslí.

Jan Šik
2 let před

Mám déjá vu, dneska už jsem jedno do diskuze psal, tak znova 🙂 Tohle je fakt pěkně hnusná věta. Kdybych byl žena a nebyla úplně v pohodové náladě a takto by se mě zeptal manžel, otiskla bych mu žehličku na čelo. Dvakrát. Hezký den

Matějovský
Matějovský
2 let před

😀 Víte, já si vzal cizinku z Černé Hory a po letech jsem se jednou zeptal, proč si mě tenkrát vlastně všimla a očekával jsem odpověd třeba, pro tvou postavu( bylo mi 22 let a fakt jsem sportoval nebo pro tvé oči nebo něco podobného a víte co mi řekla?? To už mluvila krásně česky. Kvůli tomu jak jsi parkoval, jen blbec totiž postaví auto pod borovice, ze kterých stříká smůla. Vidíte a já opravdu blbec si myslel, že se mnou flirtuje když se na mě usmívala 😀

Adéla Vodvářková
Admin
2 let před

V téhle společnosti je údělem každé mladé ženy neustále dokola poslouchat nevyžádané rady.

Michaela Klímová
2 let před

Na přibývajícím věku je nejlepší ten úbytek nevyžádaných rad :).

Tomáš Vodvářka
Admin
2 let před

Haha….

Stanislav Látal
Stanislav Látal
2 let před

Dnes už to není tak zlé, jako to bývalo 😀.
Ony dovedou nereagovat a utvrdit hlupáka v jeho bludech o pánovi tvorstva.
Dcera zvládá bez problémů „absurdní černý humor“ a dokáže zahrát dokonalou blbku a při odchodu se ho třeba zeptá, jestli ví, ve kterém století zrovna žije ? 😀
Těm inteligentnějším to dojde a hlupák ve svých očích ještě povyroste …

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial