Podpořte knihu Cesta do blikajícího pekla

Milí čtenáři,

chci se s vámi podělit o střetnutí s knihou skoro dokonalou! Cesta do blikajícího pekla je autobiografická próza o gamblerství mladé matky. Čtivě a dramaticky pojedná o pádu na dno. Pokud chcete podpořit český román, tak můžete na stránce bit.ly/KupCestuDoPekla.

Krátká recenze

Jedná se o autorský debut Šárky Medkové, mé přítelkyně. Knihu doporučuji všude, neboť díky lehkému (ale ne blbému) stylu zaujme a nepustí Vás. A jak všichni víme, debutovat s knihou není úplně snadné, aby se člověk zapsal do podvědomí čtenářů, tak musí dělat divy (např. jako já se hnala s mými Ženami z Bohnic i do DVTV), tudíž chci autorku podpořit na této nelehké pouti. A Vás prosím a žádám o to samé.

Co je to crowdfunding?

Vydávat knihy crowdfundingem je jednoduché. Peníze se vyberou – kniha vyjde. Peníze se nevyberou – kniha nevyjde a Vám jakožto přispěvovateli se vrátí zpět na účet.

 

Subscribe
Upozornit na
guest

5 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Soňa Bulbeck
2 let před

Edna, ďakujem za tip, pozriem…

Šárka Medková
Šárka Medková
2 let před
Reply to  Soňa Bulbeck

Pozritě sa. Ďakujem velmi pekně.🙂

Last edited 2 let před by Šárka Medková
Tomáš Vodvářka
Admin
2 let před

Šárku Medkovou osobně znám a přeji ji úspěch. Myslím, že kniha je potřebná, protože i když se o gamblerství už moc nemluví, je to stále problém a není nad osobní zkušenost.

Šárka Medková
2 let před

Také tě znám.😀 Díky. Zatím to jde dobře. I díky tady Edně.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial