Nejen Zemanem živ jest člověk

Všichni píšou a diskutují o Zemanovi a dalším důkazu jeho mdlého rozumu. Už to pomalu unavuje.

To si pustíte televizi nebo otevřete server, jakýkoliv a uvidíte Zeman, Babiš, Hamáček a na vrchol všeho Filipovu tlamu. Nebo nějakého jiného bolšana.

Jo a mimochodem, všimli jste si jak se situace opakuje? Jaká? Když byl Vojtěch ministrem poprvé, byl znám tím, že občan se nedozvěděl prakticky nic. Při druhém pokusu se zprvu trochu snažil ale nyní už se vše vrací do starých kolejí. Informace jen na půl huby.

Má to smysl se rozčilovat? Asi ne. Delta je za dveřmi, naneštěstí nikoliv americké special forces ale covid delta. Léto je tu také.  Dnes má navíc bouřit. Uvidíme zda to nejsou plané sliby meteorologů ve stylu „ráno hmlisto, popoludní tak isto večer tma“. A tak, po vzoru Štěpána Kozuba z divadla Mír, provolejme nikoliv “ Mrdat Brno“…i když to také, ale „Mrdat politiku a nemoci a užívejme života, co to jde. A věřte že vím o čem píšu.

A poslechněmež si něco pohodové letní hudby.

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Lubomír Stejskal
Lubomír Stejskal(@lubomirstejskal)
6 měsíců před

Často mám podobné pocity. Pořád dokola to samé, ještě že má člověk možnost úniku, lhostejno jakého a kam. — Jsem rád, že jste tu, Martine.

Tomáš Vodvářka
Admin
6 měsíců před

Bylo by to fajn, pokud by byli zmínění jedinci isolováni v některém z příslušných ústavů. Bohužel ovlivňují naše veřejné životy a snažíse, aby to bylo v co největší míře. Až zmizí, nastane všeobecné ulehčení.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial