Jsem se dlouho neozval

I když prakicky nedělám nic jiného, než že sedím v Ostravě na prdeli a vztekám se že jsem donucen stále zůstávat v Česku, náladu na psaní moc nemám.

Hlavně poté, co díky jedné arogantní slepici jsem skončil na idnesu. Obvykle mně zlost přechází v řádu minut, jenže tentokrát se usadila hluboko uvnitř a poté, co se slib reakce druhý den protahuje už na dní 14, jsem si řekl, že mi ten Babišův plátek už vážně nestojí za to. A ne, nejsem Petřík, abych tam či jinde ronil krokodýlí slzy nad domýšlivostí administrace, respektive administrátorky.

Tolik jen pár slov úvodem.

Takže – dá li čas a nastupující cukrovka, budu se častěji objevovat tady, v prostoru milém, komunistů a antisemitů prostém, kde mohu napsat to co cítím a jak to cítím, bez toho aby mi někdo diktoval.

Například zde mohu klidně napsat, že president České republiky se definitivně a asi už nezvratně stal zlostnou kreaturou, která kolem sebe šíří smrad nenávisti a zkázy.

Mohu také napsat, že údajně protestní demonstrace Romů proti rasismu, poté co jeden narkoman na následky drog zemřel, byla prachobyčejné svinstvo, zorganizované těmi, co nechtějí klidný život mezi lidmi ale chtějí jen zmatech a neklid.

A také mohu bez omezení vkládat fotografie, takové, které zjevně nejsou chráněny autorskými právy. A videa. Jako to dnešní.

Příjemný den všem.

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Lubomír Stejskal
3 měsíců před

Ano, vítejte.

Tomáš Vodvářka
Admin
3 měsíců před

Vítejte mezi slušnými autory a čtenáři, Martine.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial