Sleduji televizi a veselo mi není

Den D je tady a televizní stanice se předhánějí v reportu inaugurace nového presidenta USA, kterým se stal Joe Biden

Přestože sám jsem nebyl, nejsem a asi nikdy nebudu příznivcem Donalda Trumpa, důvody jsem napsal mnohokrát, také jsem si přál, aby konečně z úřadu vypadnul, v tuto chvíli mám ze všeho smíšené pocity.

Sleduji CNN. Stanici, která je za vše, svým způsobem zodpovědná. Stanice, která po dlouhá léta ale speciálně minulý rok aktivně podporovala levicové a nenávistné tendence v USA.  Stanice, která prostřednictvím dvou výrazných tváří – Cuomo a Lemon šířili zlobu a hněv z obrazovek a rozdělovali společnost na ty správné  a špatné. Tato stanice v těchto okamžicích přínáší live zpravodajství z inaugurace a chce to opravdu silný žaludek, aby člověk snesl tu hromadu hnoje a špíny, která se z reproduktorů televize na diváka valí. No chápu, běžný divák CNN je zřejmě nadšený. Někdo jako já, kdo za 35 let života v USA, k této zemi získal velice přátelský vztah a přesto že jsem nikdy nepřijal americké občanství a zůstávám hrdým Kanaďanem, se tu cítím jako doma, tak člověk jako já nyní trpí.

Vidím nadšenou krysí tvář Bernie Sanderse, odporného levičáka, který i přes roušku vyzařuje nadšení z toho, že se v nejbližších dnech asi dostane konečně k tolik vytoužené moci.

Mám o budoucnost USA obavy a s manželkou jsme se shodli, že je dobře, že se konečně přiblížil čas mého odchodu do penze a návrat domů, do Kanady, do Manitoby, kde budeme sledovat vývoj v USA s odstupu a asi ve větším klidu.

Přeji Americe jen to nejlepší a za 4 roky návrat republikánů do hry.

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Vlasta Fišrová
10 měsíců před

Taky jsem spíš pravicově založenej člověk, a do Kanady jsme kdysi uvažovali odejít, ale protože jsme měli malou dcerku, tak jsem si emigrovat netroufala. Tak jsme to neučinili. Kdo ví, jak by se odvíjel náš život. Vše má i svou stinnou stránku.

Lubomír Stejskal
10 měsíců před

Se zájmem přečteno. K poslední větě se vřele připojuji.

Vladimír T. Gottwald
10 měsíců před

I já! – I já!!!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial