Kdo také stojí pevně za Donaldem Trumpem?

Dostal jsem se k tomuto profilu naprostou náhodou. Vlastně jsem jméno toho bolševického šaška skoro zapomněl

Jenže najednou mi na facebooku vyskočila nabídka profilu Petra Cvalína a já nevěděl, jestli se mám smát nebo zuřit. No nakonec jsem se smíchy popadal za břicho, protože pokud se jedná o skutečný a nikoliv falešný profil, pak to jen dokazuje, koho nejvíce Donald Trump oslovuje a kdo by si jej na další čtyři roky přál v bílém domě.

Jenže, jak už to tak bývá, pak mi úsměv zamrznul na rtech, protože jsem si uvědomil, kolik opravdu vzdělaných lidí, konzervativních a vpravdě moudrých lidí sedlo na lep této parodii na presidenta. Myslím tím nyní samozřejmě Trumpa.

https://www.facebook.com/petr.cvalin.58

Jak říkám, nemohu vyloučit, že se jedná o podvrh, ovšem vzhledem k tomu, že funguje poměrně konstantně a dlouhodobě, myslím že fake profil není zrovna pravděpodobný. A to je velice varovný signál. Protože pokud Trump vyhovuje právě lidem jako je Cvalín…proboha, jaký chtějí mít Trumpovi příznivci větší doklad o jeho nevhodnosti pro presidentský úřad?

Bratřičkování s Kimem, řitní skialpinismus vůči Putinovi, naprosté selhání ve věci pandémie a nyní jako bonus, mezi jeho největší propagátory patří stalinističtí bolševici. A pozor, nenechte se mýlit, to není jen otázka ČR. Podobně i zde v USA, ti z jeho fanatických služebníků mu připisují jako plus právě tolerantnost vůči Kimovi, Putinovi i neschopnost omlátit Číně teror vůči Ujgurům nebo servílnost vůči tomu bláznivému Turkovi Erdoganovi.

Biden představuje ve spojení s Kamalou velkou hrozbu. Proto by republikáni měli zapomenout na Truimpa a vrhnout se, se vší vervou do boje s demokraty a v příštích volbách je smést z politického obzoru. A šanci budou mít za dva roky.

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
10 měsíců před

Pamatuji si jej z idnesu, šlo o celkem jednoznačně diagnostické projevy paranoi. Netřeba se jím podrobně zabývat, Martine.

Tomáš Vodvářka
Admin
10 měsíců před
Reply to  Martin Braun

Martine, život je někdy hodně komplikovaný. Kupříkladu nedávno u nás komunisté a levičáci hojně podporovali Msgre kardinála Duku. Ještě nedávno ti samí kreslili karikatury odpudivého preláta, jak se sále po majetku a ejhle…stačilo jen pár dní a jsou najednou kamarádi.

Tomáš Vodvářka
Admin
10 měsíců před
Reply to  Martin Braun

Je to fenomén, dnešní doby, že i v našich podmínkách existují jedinci, kteří rozumějí všemu, počínaje fauně v jeskyních a konče principem Hubbleova teleskopu. Nicméně, co bude psát pan Petřík či pan Cvalín…..to si raději přečtu Sekorova Ferdu Mravence, anžto ten brouček je mnohem chytřejší…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial