Obyčejné foto z neobyčejného dne

Asi jako spousta lidí kolem nás, i my s manželkou jsme se vydali během víkendu (9-10/1) na bílou procházku. Nadýchat se čerstvého vzduchu, pokochat se krásou přírody, kterou důvěrně známe a nechat se pohladit zlatými paprsky. K tomu na památku přidávám pár obrázků. Obyčejných obrázků.

A protože blog má být i poučný, jak jednou řekla v TV u Moravce blogerka Michelle Losekoot, tady je informace, čím krmit a  naopak nekrmit labutě a kachny na vodní hladině.

Subscribe
Upozornit na
guest

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Hana
Hana
2 let před

Krásné fotky. Děkuji. My jsme v neděli prochodili po pusté Praze podrážky bot. Pravděpodobně byla většina místních v Bedřichově.

Lubomír Stejskal
Lubomír Stejskal
2 let před
Reply to  Hana

Děkuji. Přes dvacet let, spíše čtvrt století, jsme o víkendech pravidelně jezdili do Prahy (máme tam jedna naše mladé, kteří už mají také mladé …) a courali a courali. Nejdříve s kočárkem, pak bez něj (vnučka bude mít 23), rok co rok, víkendů nepočítaně. Loni tomu vystavil stopku covid. Teď jen vzpomínáme a v dobrém závidíme.

Tomáš Vodvářka
Admin
2 let před

Všichni jsme byli venku, neděle byla po 5 dnech „deklu“ výstavní. Jen malá drobnost, Lubomíre. Pokud jste venku sám (sami dva), je rouška zejména v pusté přírodě zbytečná či dokonce mírně škodlivá pro svého nositele. Plíce se zbavují vydechováním i virů, takže jim není třeba – opakuji pokud jste daleko od lidí – bránit v jejich cestě ven z organismu. Přeji mnoho takových krásných dní, jako byla tahle neděle.

Lubomír Stejskal
Lubomír Stejskal
2 let před

Po pravdě, Tome, já jsem si ji posunul do „pracovní polohy“ během focení (památka na dobu covidovou), jinak jsem ji měl většinou pod bradou a použil tehdy, když jsme někoho potkali; úplně sami jsme všude nebyli. Ale děkuji za připomenutí.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial