Praktiky a nečinnost administrace idnes.cz

Delší dobu jsem zde nepsal, času bylo málo a bohužel, dnešní blog není pro mně příjemným počinem ale napsat to musím i zde

Včera napsal Zdeněk Horner na idnesu blog, který se tvářil jako reakce na odsouzení Mariána Kotleby, jenže ve skutečnosti to byl dosti nechutný útok na mně a na můj předešlý blogerský článek.

Nějak bych to přešel jen v diskusi, nicméně se tam okamžitě objevil Polický a otevřeně mě označil za neonacistu. Nikoliv poprvé, tentokráte však o hodně agresivněji.

Považuji za naprosto nepochopitelné a hnusné, že když mi někdo v diskusi napíše nebo když bych to napsal já, že oponent je hlupák, debil, kretén či kdovi co ještě, budou tyto komentáře nemilosrdně smazány ale označení za neonacistu považuje administrace za přípustné do té míry, že jmenovaný Hornerův blog zařadila do rubriky zaujalo nás.

Celý den jsem přemýšlel jestli to mám nechat být nebo jestli se mám bránit. Proti ubožákům je obrana nesnadná. Jenže Polický napsal něco, co už překročilo všechny meze a hranice. Zdůvodnil můj neonacismus mou podporou Židů a Izraele. Prý údajně nenávidím muslimy.

Jako Žid se musím ohradit a to co nejrozhodněji. Nemohu mlčet nejen kvůli mé osobě, která byla ponížena, ale i díky mým židovským předkům, díky těm z mé rodiny, kteří v Osvětimi zahynuli. Díky těm, kteří museli z Československa a Polska před Hitlerem utíkat. Ale také díky těm milionům obětí, kteří vyletěli komínem nebo byli umláceni jen kvůli Davidově hvězdě. Nemohu mlčet, když někdo jejích památku zneuctí tím, že jí dává do souvislosti s neonacismem.

Proto jsem napsal na toto téma na idnes.cz protestní blog. Je mi jasné, že zanedlouho zmizí, protože psát o blogu se prostě nesmí. A proto píši i zde protože vím, že i zde si to lidé přečtou.

Myslím že je nejvyšší čas udělat pořádek a přimět některé z administrátorů, aby se zamysleli nad svou prací.

https://martinbraun.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=758930

 

 

 

Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
David Vlk
1 rok před

Mě kdysi řekl Patrik Banga ,že je to obchod a každý si musí sám zvážit jestli to co platí, stojí za to, co na Idnesu dostane. A popravdě někdy to za to stojí a velmi často ne. Já jsem se obrnil, ale jsou chvilky, zejména kdy mi tam životní lůzři nadávají v podstatě do nýmandů, protože jsem si dovolil zmínit se, že i malý podnikatel může mít trable a přejí mi abych zkrachoval, kdy mě do děsně žere. Jen určité zbytky slušnosti mě vedou k tomu ,abych tyto lůzry neposlal do prdele.

Vlasta Fišrová
1 rok před

Dobrý den, chápu, že se cítíte dotčen. Je dobré se ozvat. Přeji hlavně zdraví. A klid na duši.

Klára Trnková
1 rok před

Dobrý den, chápu že jako Žid, jste na určitá vyjádření citlivější, frustráti se ovšem snaží vždy najít citlivé místo. Také si občas užívám nepěkná označení, ale vzhledem k tomu, že jim nechci dát příležitost, diskutuji s takovým jednou, dvakrát a pak ho ignoruji a je mi to opravdu jedno. Najít moje skutečně citlivé místo se jednou podařilo pouze paní Moudré, tu od té doby bytostně nesnáším a nemohu si pomoci. Na rozdíl od Vás nesouhlasím ale s jakýmkoliv mazáním, protože každý písemný projev je vizitkou jejího autora. Mimochodem, mně smazali několikrát citáty klasiků, názvy knih nebo filmů, protože nepatří do… Číst vice »

Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Vámi zmíněná osoba má jednu nepřehlédnutelnou vlastnost. A tou je neskutečná vlezlost, poučování kdo kdy a jak atd. Je to u ní natolik hypertrofické, že David Vlk jí zde na Blogosféře věnoval jeden samostatný blog.

Pavel Dvořák
1 rok před

Martine, vstoupit na blog iDNES jest jako vlézt do jámy lvové. Co já už tak schytal nálepek! Např. multikulturní rasista. Pak – neomarxista, neonacista, sionista, antisemita, imperialistický zaprodanec, bolševik, antikomunista, vítač, havloid, kavárník atd. Dokonce i tak silné komentáře, že to i admini smazali. Musíte počítat s tím, že když vyjdete ven a prší, tak zmoknete. Proti dešti slouží deštník, proti sprosťákům to chce psychické brnění. Mám trénink z minulého systému jako nepřítel pracujícího lidu, rozvraceč, buřič prožluklý intelektuál atd. Zkuste se nad tyto exempláře, jako Polický, Horner, Petřík, laický kazatel Horák, Rozsíval – atd. – povznést. Musíte si vštípit,… Číst vice »

Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před
Reply to  Pavel Dvořák

Je to tak, jak píšete. Pakliže jste tématicky u fotoblogů odkudkoli či píšete o krásách vlasti, je téměř jisté, že se frustráti budou vybíjet jinde. Stačí však cosi o současné společnosti a oni se slétnou jako vrabci na čerstvý kobylinec. Zajímavé je i fakt, který je zřejmý na Neviditelném psu (kam pan Neff přebírá mé blogy) , že i tam jsou jedinci, kteří se přesně dle freudovské psychoanalýzy realizují nadávkami a postoji , jež jsou jim bytostně vlastní a které vidí na jiném byť jen v minimální podobě, zatímco to olbřímí na sobě ne. Je to zajímavý studijní materiál a… Číst vice »

Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Dobré ráno, Martine. Samozřejmě, že je mi líto, že Vás kdokoli považuje za neonacistu či tak nějak podobně. Nicméně tak trochu nechápu, proč se divíte. V blogu idnes, z něhož jsem se dočasně vzdálil, panují aspoň pro mne momentálně neúnosné poměry, které byly de facto důvodem existence Blogosféry. Pokud napíšu, že jistý jedinec je evidentně nemocen paranoidní schizofrenií (což je z jeho příspěvků více než zřejmé), letím do klatby, zatímco pokud mne jistá osoba připodobní k Josefu Mengelemu, případně k Leninovi (oba masoví vrazí a jedinci nehodní jména člověk), pak se nic neděje. Měl jsem na podobné téma jednou rozhovor… Číst vice »

Radka Kielbergerová
1 rok před
Reply to  Martin Braun

Čtu-li, pana Polického, vybavuje se mi a za krkem mi čím dál víc sedí v tu chvíli Čapek, Proč nejsem komunistou, protože přesně ta zaťatost ve všem je prostě už strašná… Vidím.li Nebožáka uskřípnutého Martince, jak se sem jako Horák snaží vecpat a producíruje se nám v koši… a není s to vidět, jak působí jako průsvitný debil, co by všechny poučoval, charakter svůj nevnímaje… je to obraz mnoha diskutérů tam. Nepíšou, s kůží jdou na trh minimálně. Nenutím Vás tohle přijmout, ale ty, s nimiž si nerozumíte, ale píšou… vím, že to není příjemné, ale Zdeněk Horner si věci… Číst vice »

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial