Chce se mi zvracet

Ze všech komentářů, které se objevily pod mým blogem na idnesu ale i pod redakčními články na téma střelby ve Wisconsinu

Do této chvíle, tedy zhruba 17.30 není známo nic více, nežli na internetu kolující děsivé video, podle kterého policista vysypal sedm střel do těla černošského muže.  Video je děsivé nejen obsahem ale i faktem, že pokud to ten policista opravdu takto udělal, jedná se o neuvěřitelného debila, který rozpoutal další kolo násilí a nenávisti mezi lidmi v USA. Právě na tohle levičáci a BLM čekají. Na záminku. Stále nemohu pochopit, že by člověk, který absolvoval policejní akademii, který musí být na takové psychické úrovni aby mohl takovou službu vykonávat, byl schopen chladnokrevně vystřílet zásobník ze vzdálenosti půl metru do zad člověka.

Bohužel, podle aktuálních informací, policie ve Wisconsinu není vybavena osobními kamerami ani mikrofony. Vyšetřování bude tedy pravděpodobně hodně složité. Záhadou ale je, proč ti dva policisté byli prozatím postavení mimo službu. To je hodně nestandardní postup, vzhledem k tomu, že pokud by video bylo ve všech směrech autentické, jedná se o nezpochybnitelný pokus o vraždu. To nemůže nikdo u žádného soudu ( snad kromě soudů v Rusku nebo Bělorusku) obhájit.

Zatím je kolem všeho jen mlčení a nemám informace ani o zapojení FBI, která by v tomto případě asi zasáhnout měla. Snad tedy dojde alespoň k dílčímu poodhalení celé této zapeklité události.
Nicméně, jak jsem napsal, zvedá se mi žaludek z komentářů, které mají jasno, že dotyčná oběť byl kriminálník, feťák a podobně. Zdá se , že v mnoha lidech stále zůstává to zlo z dob  budování komunismu, kdy všichni měli o všech dopředu jasno a empatie byla sprosté slovo.

 

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
David Vlk
1 rok před

Faktem je ,že rasisti a náckové se všude na světě poměrně se značným procentuálním zastoupením vyskytují v silových resortech jako je policie.

Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Video jsem viděl a skutečně to tak vypadá, že policista začal střílet do zad tomu člověku. Nevíme, jestli třeba onen postřelený nezvedal z auta zbraň atd., okolnosti jsou nejasné. Nicméně se zdá, že podobné činy změní Ameriku a nejspíše celý svět. A to přestřelením na druhou stranu, kdy bude třeba kriminálník cosi provádět a policie bude mít obavy zasáhnout. Tím nijak nekomentuji popsaný případ. Jen mám obavy z dalšího vývoje.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial