Docela obyčejné, stále ještě úterý

I když v Čechách, na Moravě i ve Slezsku a abych nezapomněl i na Chodsku už máte středu.  Časně ráno

David Vlk určitě už běhá po svém krámku ( svině virus, kdy já se na tu Moravu dostanu, abych u něj nakoupil). A Tomáš Vodvářka nepochybně má za sebou ranní kafe a možná spěchá do ordinace. A přede mnou další bezesná noc. No když mocnosti nahoře i dole dají, možná jen část bude bezesná.

Tak jsem si uvědomil, že nás dělí 10 hodin. Velký paradox. Deset hodin od místa které bylo mým domovem, a současně i deset hodin od místa, které je mým domovem nyní. Od mé drahé Manitoby.  Koukal jsem na počasí. Je tam teď 17 nádherných stupínků Celsia. Během dne nějakých 23 . A prší. Tady na Floridě sice, když tak koukám z okna prší také, ale venku je 28 a přes den nějakých 36.

Na Česko se raději ani nedívám, to by pak jeden vyletěl z kůže. Deset hodin. Asi na mně sedá nějaká chandra. A to jsem se před chvíli dost zasmál. To když mi dcera přinesla čaj a když otevřela dveře do pokoje, měla na hlavě takovou tu starou potápěčskou přilbu. Podobnou jakou měl pan Řehoř v Jak utopit doktora Mráčka. To mně rozsekalo. Mrcha, nechtěla se s tím vyfotit, škoda.

Tak jo, chci jen všem popřát krásný den, příjemný a úspěšný prodej, bezpečnou ordinaci, u ostatních kolegu se omlouvám, neznám jejích pracovní zařazení. A uvidíme se později. Mám v plánu blog o mých fotografických začátcích.  Jen musím donutit bráchu, aby mi naskenoval fotky co jsem kdysi fotil a vyvolával. Někdy kolem roku 1975 a podobně. Některé snad zaujmou. Není to sice umění ale jako znamení doby temna to ujde si myslím.

Takže hezké ráno a příjemný a úspěšný den všem. A dovolím si poslat písničku z Polska. Neuvěřitelné a smutné, že Cora, Olga Jackowska už není mezi námi.

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Stanislav Látal
Stanislav Látal
1 rok před

Díky za připomenutí Maanam .
Taky něco připomenu : https://www.youtube.com/watch?v=nIncb6Gy2js&list=PLWWJCtVJ73PA9T3sOJMXcZ5OPMkoSxflP – to už je staré skoro 50let a je to poslouchatelné … Takové LP jsem koupil v Polské kultuře v Praze. Když už jsem byl u známých v Praze, tak jsem vymetl i Madyar kulturu (Omega, Locomotiv GT) a možná i DDR (Puhdys aj.)

Bohunka Jakubcová
1 rok před

Tak já preju krásný čtvrtek 🙂

Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Díky za milý blog, jistě se těšíme na staré fotky, míval svý kouzlo…..

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial